Про нас

Як все починалося…

4 роки тому із колегами однодумцями вирішили відкрити консультативний центр для дітей, де б вся увага приділялася лише хворій дитині.

Ми мріяли, щоб кожна дитина в нашому місті отримувала кваліфіковану медичну допомогу без черг в затишному приміщенні.

4 роки тому коли економіка України переживала нелегкі часи, а ми почали дуже важкий процес паперової тяганини над відкриттям найкращого медичного центру для дітей. Ми довгі 8 місяців боролися із бюрократією. Але наша наполегливість дала результат…

От і 7 червня 2012 року був відкритий педіатричний кабінет “Малеча”.

img_7425-1Дібрівська Світлана Сергіївна: “Назначене лікування завжди дієве!”.

Ми звернулися в «Малечу», оскільки були хороші відгуки про лікарів, які там лікують, та про обслуговування. І все правда! Лише хороші враження про «Малечу.

 

 

Було складно, та ми вистояли!

4 роки тому в кабінеті почала працювати я і ще один лікар-педіатр. Протягом перших двох років законодавство мінялося тричі. Почалися важкі економічні та політичні події в Україні, і ми не знали як і що нам робити.

Ми вже навіть думали закривати кабінет. Але біля 800 пацієнтів потрібно було залишити на когось. Назад дороги вже не було. Тому через 2 роки, незважаючи на всі зовнішні фактори, штат кабінету збільшується.

Більше того, на третьому році роботи в кабінеті почали працювати ще 4 лікаря-педіатра. Від місяця до місяця наші лікарі надавали допомогу все більшій кількості дітей.

 

Як ми відкрили соляну кімнату “Казка маленького гномика”

Найчастіше до нас зверталися дітки із захворюваннями дихальної системи. Їх потрібно було не просто полікувати, але і оздоровлювати в подальшому. Так виникла ідея про будівництво соляної кімнати “Казка маленького гномика”.

Тому у 2015 році в приміщенні педіатричного кабінету побудована та обладнана єдина в Тернополі найсучасніша соляна кімната для оздоровлення дітей та дорослих.

Лише за 6 місяців більше 500 дітей та дорослих вже пройшли курси реабілітації в соляній кімнаті.

solyana kimnataТабачак Наталія: “Ольгу Михайлівну нам порекомендувала інший лікар. Ходимо з дитиною практично з народження”.

Найкращі враження від роботи «Малечі»:   зручний графік, лікар може приїхати на виклик, зразу в клініці соляна кімната для оздоровлення.

Чому наша соляна кімната так допомагає людям? Ми використовуємо принципово новий та сучасний спосіб оздоровлення. Підігріте високо іонізоване повітря проходить через спеціальний картридж з солотвинською сіллю і поєднується з соляним гейзером та сольовим аерозолем

 

Чому нас рекомендують як пацієнти, так і інші лікарі

На сьогодні в кабінеті працюють 7 лікарів-практиків із 3  науковими ступенями:

3 лікаря-педіатра, дитячий гастроентеролог, дитячий кардіолог, неонатолог, дитячий алерголог, дитячий імунолог.

Ми впровадили експрес-діагностику (загального аналізу сечі, сечі на ацетон, калу на: лямблії, ротавірус, аденовірус, хелікобактер пілорі) та діагностику харчової непереносимості.

Наша клініка – сучасне приміщення поблизу центру міста із зручною парковкою, також до нас зручно дістатися і суспільним транспортом.

Наші лікарі постійно проходять семінари, тренінги, приймають участь в конференціях для свого професійного розвитку та покращення надання медичної допомоги дітям.

 

 Біля 2 тисяч дітей Тернополя та області є нашими пацієнтами

Бевх Тетяна Валеріївна: ”Так, як лікує Ольга Михайлівна, ніхто не зрівняється”.

У «Малечі» можна швидко отримати необхідну допомогу, а ще відкритість, оперативність, запис в той самий день. Дуже задоволені результатами.

img_7311

Протягом 2016 року ми активно працюємо із провідними клініками України.

Мене та наших лікарів постійно запрошують ділитися своїм досвідом в ЗМІ України, про нас та нашу клініку пишуть в профільних газетах та журналах.

Як засновник клініки і практикуючий лікар, постійно беру участь як запрошений консультант в проектах “Мамусині посиденьки”, “Дар життя”,  “Школа материнства”,  “Позитивний проект для підлітків” та онлайн-школі для мам “Стукіт сердець”.

Святенька Оксана Михайлівна, 31 рік: “Дитина перестала боятися лікарів!” Звернутись у «Малечу» нас змусила відсутність результату від лікування у поліклініці. Знайомі порадили звернутись до Дутчак Ольги Михайлівни. Особливо хочу відзначити: професіоналізм, уважне ставлення і те, що не має черг!  Дуже задоволені результатами лікування. 

 

Звертайтеся, і ми все зробимо, щоб ви були здорові!

img_7256

Facebook коментарі
Замовити дзвінок

 

  ×
  Записатись на прийом

   

   ×
   Записатись на сеанс

    

    ×